Главная » Оплата и доставка

Оплата и Доставка

Під час ВОЕННОГО СТАНУ роздрібний магазин не працює. Всі закази відправляються зі складу 2 рази на тиждень по вторниках та п'ятницях. Це графік може бути змінений без попередження в залежності від обставин. Телефонуйте щоб дізнатися подробиці по телефонам вказаним на сайті.

Шановні покупці, у нашій крамниці діє системаа знижок для Вас. Подробиці Ви сможете знайти у розділі Акції та знижки.

Замовлення товару да доставку ми робимо як по Україні. Якщо Вам потрібно зроити замовлення в іншу державу, митеж зможемо відправити, але тоді не діють жодні знижки на доставку.


Правила сплати замовлених товарів.

1. Сума мінамального замовленя - відсутня.

2. Способи сплати товарів:

  1. Через систему   на карту ПриватБанку по реквизитах які Вам надійдуть в СМС.
  2. З будь яккої карти, будь якого банку зроивши переказ на карту ПриватБанку за реквізитами які Ви отримаєте в СМС.
  3. На розрахунковий рахунок через касу будь якого банку(банке стягує додаткову комісію) по реквізитих які будуть вказані в рахунку на сплату.
  4. На розрахунковий ранук безготівковим переказом (працюємо як ФОП 2-га група).

 

3. Закази з міста Харків можливо також отримати у магазині "Конфітюр" за адресою вул. Алчевських, 3 після підтвердження готовності заказу, або відправити НовоюПоштою. 

4. Для своєчасного отримання замовлення Вам потрібно отримати підтвердження від менедера магазину про готовність замовлення, сплатити їого за реквізитами які Вам надійдуть у СМС разом з сумою. Якщо Ви не сплатили замовлення протягом 5 днів, воно буде розформоване.

5. Доставка замовлень здійснється по всій теріторії України. Усі замовлення які сплачені не пізніше 12.00 дня відправки відправлються у той самий день, після 12.00 у наступний день відправки. 

6. Сума сплати повинна відповідати сумі яка вказана в СМС, та дорівнювати кінцевій сумі заказа.

7. Якщо сплату заказа робить особа яка не є замовником, чи її данні відрізняются від даних вказаних в замовлені, необхідно після сплати сповістити менеджера магазину про сплату такого заказу.

8. Якщо в замовлені вказана доставка НоваПошта з післяплатою, то таке замовлення підлягає частковій сплаті в розмірі 200 грн що дорівнює доставці в обідві сторони. Це правило не діє на постійних клієнтів які вже зареєстровані на сайті та зробили більше одного замовлення і в яких не має необгрунтованих відмов від отримання.

Доставка товарів.

1. Доставка по Україні:

  • Нова Пошта   — Відправка кожень день
  • Укрпошта   — відправка по вторниках та п'ятницях.
Вартість доставки згідно вартості почтових операторів та, як правило, сплачуєтя отримувачем при одержані.
 

Возврат либо обмен товара.

В соответствии с Законодательством Украины (ЗУ "О защите прав потребителей") существуют два случая, когда Покупатель может обменять или вернуть Магазину купленный товар — если товар неисправен (Статья 8.) и если полученный товар не соответствует заявленному (Статья 9.) при условии того, что товар не был в использовании, т.е. является новым и со дня приобретения прошло не более 14 дней, не считая дня покупки. В случае возврата товара надлежащего качества, денежные средства покупателю возвращаются только после получения товара и проверки его на предмет использования. Все затраты связанные с обратной пересылкой товара несет покупатель.

Не подлежат обмену или возврату товары которые продаются на метраж и были отрезаны под клиента, за исключением случаев когда товар был бракован либо не соответствовал заявленным характеристикам.